Tantra Spa Prague

Informace o salónu

Tantra Spa Prague je jedním z prvních a největších studií tantra masáže v České republice. Vzniklo na základě touhy poskytnout lidem příležitost nechat se v bezpečné a osvěžující atmosféře opečovávat dotekem. Ten je nejen plný masérské zručnosti, ale také pozornosti a lásky. Je dotekem, který uvolňuje, naplňuje a zkrášluje.

Masáže v salonu Tantra Spa Prague jsou celostní a kromě masáže těla mohou zahrnovat také masáž intimních partií (masáž joni a masáž lingamu). Díky citlivému doteku tak uvolníte napětí a hlouběji porozumíte vlastní sexuální energii. Masérky a maséři v salonu Tantra Spa Prague Vás provedou oázou osvěžení a relaxace, kde prožitek z masáže je branou do nového světa plného radosti.

V Tantra salonu na Vás čekají hned čtyři originální místnosti, v nichž si můžete vychutnat tantrickou masáž a zrelaxovat své tělo.

  • Andělská místnost s bílou malbou a prvky z krystalu, které dotvářejí atmosféru čistoty a nevinnosti.
  • Indická místnost kde Vás budou obklopovat hřejivé tóny sytě oranžové a fialové barvy na stěnách a dekorační předměty z Asie.
  • Perlová místnost, to je skutečná relaxace v noblesním prostředí.
  • Orientální Buddhova místnost Vás okouzlí mystikou dávných kultur a magie starých rituálů. Meditujte a vnímejte své tělo.

Přidat recenzi

Prosím přihláste se
avatar